Dzięki tej mapie nie zapomnisz o festiwalach

08 maja 2017 TEKSTY

Do tej pory na ścianie miałem filmowe plakaty i czułem, że czegoś tam brakuje. Jako fan letnich festiwali, marzyłem o codziennym przypominaniu sobie lata i muzyki. Wtedy całkiem przypadkiem trafiłem na Paper Trails – ludzi tworzących piękne mapy! Kilku dni później do drzwi zapukał kurier i byłem już posiadaczem czegoś niezwykle ciekawego.

Jako fani festiwali muzycznych od zawsze chcieliśmy ułatwić sobie w jakiś sposób planowanie naszych przygód. Oprócz tego, pragnęliśmy przemycić trochę festiwalowej atmosfery do naszych wnętrz. I właśnie wtedy narodził się pomysł – piszą twórcy.

Festiwalowa mapa Paper Trails oprócz oczywistej funkcji użytkowej, po prostu świetnie prezentuje się na ścianie. Każda mapa to subiektywny wybór twórców – każdy z festiwali otrzymuje własną, zaprojektowaną od zera, ikonę. Dodatkowo, z każdej mapy dowiesz się kilku ciekawostek na temat danego regionu festiwalowego – czy dominują festiwale plenerowe, a może multi-venue? Która pora roku jest obfita w wydarzenia muzyczne? Jak stary/młody jest dany rynek festiwalowy? Wszystko to zapakowane w estetyczny design, zaprezentowany na jednym z najbardziej jakościowych papierów, jakie można sobie wyobrazić.

Niby mała rzecz, a bardzo cieszy!

Wszystkie informacje dotyczące festiwalowych map (niebawem mają być również inne państwa) znajdziesz oczywiście na stronie www. papertrails.pl. Polecam na prezent, niespodziankę lub całkowicie bez okazji!