OFF PIOSENKI

30 lipca 2018 TEKSTY

Już tylko kilka dni dzieli nas od prawdziwego święta muzyki. 3 sierpnia wystartuje OFF FESTIVAL w Katowicach. Na czterech scenach zobaczymy i usłyszymy muzykę intrygującą i niezwykłą. Artur Rojek, dyrektor artystyczny imprezy, co roku zaprasza na prawdziwą wycieczkę dookoła świata i dookoła gatunków. Tym razem będzie podobnie. Obok wielkich i legendarnych zespołów, na południe Polski przyjadą wyjątkowi debiutanci i postacie, o których za moment będzie bardzo głośno.

Muzyka na Offie bywa trudna, czasami skłania  do większego skupienia. W Katowicach można wiele odkryć i doznać historii niebanalnych. Program jednak zbudowany jest tak, że właściwie każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Postanowiłem wybrać pięć piosenek, które łatwo wpadają w ucho i…. najpewniej usłyszymy je na koncertach. One udowadniają, że organizatorzy nie zamykają się w żadnej stylistycznej szufladce. Tu spotyka się „piosenkowa” Aurora, trudna do zaklasyfikowania M.I.A. czy wspaniały songwriter Marlon Williams.

OFF FESTIVAL odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia.
Poniżej przygotowałem konkurs, w którym macie szansę wygrać 3-dniowe karnety. 


M.I.A. – Bad Girls

Zola Jesus – Dangerous Days

Marlon Williams – What’s Chasing You

Ariel Pink – Baby

AURORA – Running With The Wolves
KONKURS !!!

Napisz jaka jest dla ciebie najważniejsza piosenka tegorocznego Offa i dlaczego.

Swoją odpowiedź wyślij drogą mailową – redakcja@brandnewanthem.pl do 31 lipca (22:00) wraz z podstawowymi danymi. Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia do północy. Pięć najciekawszych propozycji zostanie nagrodzonych pojedynczymi karnetami na cały festiwal, powodzenia!

—-

Dziękuje wszystkim za fantastyczne zgłoszenia, było ich ponad 200.

Zwycięzcy zostali już poinformowani drogą mailową, są to:

Karolina S.
Marek Z.
Kasia P.
Klaudia P.
Michał W.

Widzimy się w Katowicach!