AUTOR

PRZEMEK BUDNIK | INSTAGRAM  | LAST FMSPOTIFY 
ZAŁOŻYCIEL I POMYSŁODAWCA

Wyznaję zasadę, że muzyka to stała i niespełniona miłość. Mimo wszystko od lat jestem zakochany w Radiohead. R.E.M. i Pixies. Najchętniej zamieszkałbym na terenie fajnego festiwalu i słuchał muzyki bez niepotrzebnej przerwy. Uważam, że tylko odkrywanie nowej muzyki pozwala słuchaczowi na ciągły rozwój i inne spojrzenie na to, co już dobrze zna. Marzę o podróży przez świat szlakiem płyt i artystów. Staram się nie zamykać na żadne gatunki, co bywa przyjemne i  gorzkie jednocześnie.

Brand New Anthem to największa przygoda mojego życia. Rozpocząłem ją kilka miesięcy przed maturą i nie żałuje żadnego dnia spędzonego przy pracy nad stroną czy tekstami. Ostatnie 6 lat to masa doświadczeń, poznanych ludzi i obcowania ze światem, który kocham.
Z Brand New Anthem współpracowali wcześniej:

Monika Ziobro, Ania Nicz, Hubert Grupa
Małgosia Muraszko, Martyna Stefańska, Justyna Grochal, Aleksandra Berka, Łukasz Krogulec, Lech Podhalicz, Łukasz Pytko, Gosia Gburczyk, Ewelina Szczepanik, Wiktor Smogór, Adam Zdzięborski, Katarzyna Bogacka, Joanna Dziel, Zosia Paśnik, Monika Ignaczewska, Maciej Olejniczak, Michał Kłosowski, Maciej Trojanowicz, Olek Adamski, Waldek Karasiewicz, Paweł Podgórski, Damian Noszkowicz, Joanna Lewicka, Konrad Kaczmarczyk, Dominika Bednarczuk, Beata Prętnicka, Jan Pawlicki, Olga Bieńkowska, Berenika Teter, Natalia Ostaszewska, Zuzanna Sosnowska, Ania Bursztynowicz, Michał Wende, Przemek Bajej, Alicja Nowicka, Klaudia Stolarz i wielu innych