WSZYSTKO TERAZ: WYGRAJ SPECJALNĄ EDYCJĘ WINYLA

01 września 2017 TEKSTY

Arcade Fire mogli zaskoczyć niejednego podejściem do promocji swojego ostatniego albumu. Tym razem nie tylko zawartość była ekscytująca. Muzycy zaproponowali słuchaczom między innymi limitowane edycje płyty winylowej z tytułem w 20 językach. W tej całej „zabawie”  nie mogło oczywiście zabraknąć Polski. Na oficjalnej stronie zespołu jest otwarta sprzedaż krążka WSZYSTKO TERAZ.  Z tej okazji mam dla was specjalny konkurs, w którym do wygrania jest wspomniany winyl oraz płyty CD. Sprawdź szczegóły poniżej.

ZASADY KONKURSU

Opublikuj na instagramie zdjęcie lub film przedstawiający twoją interpretację tytułu Everything Now. Temat oraz rodzaj zamieszczonego wpisu jest dowolny. Niech to będzie twoje wszystko i twoje teraz! Każda praca musi być zaprezentowana na otwartym koncie oraz opublikowana nie wcześniej niż 1 września (godzina 10:00). Praca musi zawierać dwa hasztagi #brandnewanthem i #wszystkoteraz oraz oznaczenie konta @brandnewanthem.

Konkurs trwa do 21 września, do godziny 23:59. Wśród wszystkich zgłoszeń, wybiorę pięć moim zdaniem najlepszych i najciekawszych. Liczę na wszelaką kreatywność i piękne doznania estetyczne.

NAGRODY

Pierwsze miejsce — Limitowana edycja winyla Arcade Fire z polskim tytułem WSZYSTKO TERAZ
Cztery kolejne miejsca — płyta CD (do wyboru wersja night lub day)