Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 13, 2019 in Imprezy i rozrywka |

Najpopularniejsze prezenty ślubne

Najpopularniejsze prezenty ślubne

Wybór prezentu ślubnego może sprawić wiele problemów osobom, które są zaproszone na przyjęcie weselne. Oczywiście, obecnie najczęściej wręczana jest gotówka, jednak zwykle chcemy dodać do niej choćby niewielki podarunek. Niegdyś tradycyjnie były to kwiaty, dziś coraz częściej odchodzi się od nich na rzecz bardziej materialnych przedmiotów.

 

Przedstawiamy cztery pomysły, na dodatek do prezentu ślubnego!

1. Kosz weselny. Kosze weselne dostępne są w wielu sklepach i zawierać mogą bardzo różne przedmioty. Zwykle są to produkty spożywcze (słodycze, kawy, herbaty, likiery), ale niektóre bardziej specjalistyczne sklepy tworzą swoje kosze m. in. z ręcznikami czy pościelą dla nowożeńców.

2. Zaproszenie na kolację. Dodatkiem do prezentu ślubnego może być bon na kolację do wybranej restauracji. Obecnie wiele z nich korzysta ze stron pośredniczących w tego rodzaju wydarzeniach, dzięki czemu bon jest ładnie zapakowany i estetyczny. Młodzi sami mogą wybrać dogodny dla nich termin i godzinę.

3. Alkohol. Elegancko zapakowany alkohol od zawsze jest uniwersalnym prezentem na niemal każde wydarzenie. Dobre wino, whiskey lub brandy z pewnością będzie doskonałym dodatkiem do prezentu ślubnego.

4. Kupony na loterię. Kupony na loterię chętnie wybierane są jako dodatek do prezentu przez młodych gości. Stanowią one przede wszystkim fajną zabawę dla Pary Młodej, która dodatkowo ma okazję na wygraną. Kupony są dodatkowo stosunkowo tanie, dzięki czemu za cenę przeciętnego bukietu ślubnego możemy ich kupić nawet kilkanaście.