Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 10, 2019 in Imprezy i rozrywka |

Polskie sukienki- czy warto kupować?

Polskie sukienki- czy warto kupować?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak powstają ubrania masowo sprzedawane w sieciówkach? Dlaczego ich cena potrafi spaść ponad 80% w końcowej fazie wyprzedaży? Otóż dlatego, że uszyte są z kiepskiej jakości materiału przez tanią siłę roboczą w Bangladeszu lub w Chinach.

Polskie sukienki są droższe od tych ogólnodostępnych w sieciówkach. Dlaczego tak jest? Bo są wytwarzane tutaj na miejscu z wysokiej jakości materiałów i nie są wytwarzane masowo, lecz w krótkich seriach. Dodatkowo szycie na masową skalę wymaga szybkości, a za szybkością nie stoi precyzja. Dlatego tak często kupując sukienkę w sieciówce, rzuca nam się w oczy nierówny szew, czy niedbałe wykończenie. Dlatego warto wspierać polski przemysł odzieżowy i polskie, dobre marki, które gwarantują nam wysokiej jakości ubrania.

Jedną z polskich marek, która od ponad 20 lat liczy się na polskim rynku modowym, jest Latorre.
Latorre stawia na jakość i urozmaica swoją gamę produktów, ciągle poszerzając ją o nowe fasony oraz kolory. Skupia się na produkcji wysokiej jakości modeli odzieży damskiej. W ich ofercie znaleźć można sukienki na wszelkie okazje (koktajlowe, klasyczne, wizytowe czy wieczorowe).

Latorre sukienki to klasa sama w sobie, synonim wysokiej jakości i olśniewającego stylu, Dodatkowo ich przystępna cena sprawia, że trafiają do domów każdej polki. Sukienki oferowane przez polską markę odzieżową Latorre, dostępne są w wielu wzorach i kolorach, aby każda z kobiet znalazła coś dla siebie.
Firma wychodzi naprzeciw także kobietom bardziej okrągłych kształtów, w ich sklepach stacjonarnych oraz internetowym można zakupić sukienki w większych rozmiarach niż standardowe 38 i 40.