Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 30, 2019 in Imprezy i rozrywka |

03 No Man’s Sky VR

03 No Man’s Sky VR

W No Man’s Sky znajdziemy wszystko, czego można oczekiwać po eksploracyjnej grze z elementami survivalowymi. Ponadto damy się wciągnąć w doskonałą przygodę, która za sprawą zgrabnie napisanej fabuły utrzyma nas w ciekawości na długie godziny.

 

Jest tu jeszcze więcej, gdyż nieraz zaskoczy nas niespodziewana akcja, walka z kosmicznymi piratami, niebezpieczna fauna i flora, a może nawet klimat planety, na której właśnie się znajdujemy.
Rozgrywka trwa tu już ładnych kilkadziesiąt godzin, a dodając do tego eksplorację, budowę bazy, rozbudowywanie floty oraz misje poboczne to jest tu naprawdę sporo materiału do ogarnięcia.

 

Najlepszym momentem gry pozostaje chyba pierwszy lot w kosmos, lecz po nim jest jeszcze bardzo wiele contentu do odkrycia. Większość graczy znajdzie tu coś, co lubi, ponieważ gra jest bardzo rozbudowana. Można zająć się handlem, hodowlą roślin, kosmicznymi wojażami, budową, czy wykonywaniem misji zlecanych na stacjach kosmicznych. Poza tym zdobycie najlepszego uzbrojenia, wyposażenia i statku kosmicznego wcale nie jest takie proste.
To gra, która dziś potrafi wciągnąć na wiele godzin i jest już dostępna w VR.