Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 14, 2020 in Imprezy i rozrywka |

Jak nie wyprowadzać kobiet z równowagi?

Jak nie wyprowadzać kobiet z równowagi?

Początki związku to bardzo szczęśliwy okres dla pary. Wydawać się wtedy może, iż świat jest piękniejszy, a nasz partner jest idealnie dopasowany do nas. Jednak z biegiem czasu, a szczególnie w momencie gdy para zamieszka razem, pojawia się coraz więcej sytuacji, które mogą powodować konflikty. Kobiety i mężczyźni znacznie różnią się od siebie pod względem zarówno potrzeb, jak i sposobów wykonywania bądź niewykonywania pewnych czynności. Zazwyczaj to kobiety traktowane są jako perfekcjonistki, którym nie pasuje wiele aspektów związanych z codziennym funkcjonowaniem mężczyzn. Oto 10 zachowań mężczyzny które doprowadzają kobietę do szału.

Co denerwuje kobiety?

Wśród niepożądanych zachowań, jakie wykazują mężczyźni są zarówno te, które dotyczą zachowania, mówienia czy okazywania emocji, a także takie zachowania, które dotyczą codziennego funkcjonowania i konsekwencji z nich płynących.

Nieokazywanie emocji i uczuć jest to często spotykana wada według kobiet. Mężczyźni uważają, iż ich zachowanie oraz bycie w związku z drugą osobą jest już wystarczającym znakiem, mówiącym o ich uczuciach. Jednak kobiety potrzebują deklaracji słownych, których często nie uzyskują od mężczyzn.

Porównywanie zarówno do innych kobiet jak i do ich matek. Kobiety nie znoszą porównywania ich jedzenia do tego, które przygotowywała teściowa szczególnie wtedy, gdy jest ono gorsze niż to od rodzicielki.

Gry komputerowe i wideo będące zmorą wielu kobiet, a przy tym ulubionym zainteresowaniem wielu mężczyzn bez względu na wiek.

Zainteresowanie innymi kobietami. Kobiety lubią wiedzieć, iż są jedyne i wyjątkowe, dlatego też każdy znak, iż mężczyzna może być zainteresowany inną, doprowadza je do szału.

Wytykanie względem innych kobiet. Teksty typu “kobity tak nie robią”, “kobiecie tak nie wypada”, “kobiety nie przeklinają”, mogą wyprowadzić niejedną z nich z równowagi.

Jakie inne sytuacje denerwują kobiety?

Szczególnie denerwujący dla wielu kobiet jest nieład, który wkrada się do ich domów w momencie zamieszkania z mężczyzną.

Ciuchy i skarpetki to dwie rzeczy, które mężczyźni uwielbiają rozrzucać po całym domu. Według nich części garderoby nie mają ściśle określonego miejsca i mogą leżeć wszędzie.

Toaleta i higiena to dwie rzeczy, które dla wielu mężczyzn stanowią bardzo duży problem. Nieregularna higiena, a także pozostawiany w łazience bałagan powodować może, iż kobieta nie tylko nie będzie mogła poradzić sobie z bałaganem, ale także nabierze dystansu do partnera.

Bałagan w kuchni. Podobno niektórzy mężczyźni twierdzą, że naczynia myją się same. A przynajmniej wynika to z obserwacji wielu kobiet.

Butelki których jest ogrom w mieszkaniach zwłaszcza tych, w których mieszkają piwosze. Wiele mężczyzn wręcz kolekcjonuje butelki po piwie, prawdopodobnie dlatego, że nie chce się ich im wyrzucać.