Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 21, 2018 in Imprezy i rozrywka |

Sokół w sercu tekst. Co w sercu, to i na języku – najlepszy kawałek Sokoła

Sokół w sercu tekst. Co w sercu, to i na języku – najlepszy kawałek Sokoła

Sokół jaki jest każdy widzi. Wojciech Sosnowski, znany również jako Nocny Narrator jest znanym, polskim raperem i dziennikarzem radiowym, obecnym na rynku od połowy lat 90. XX wieku.

sokół w sercu tekst

Swoimi artystycznymi dokonaniami wpisał się na stałe w historię polskiego rapu. W 2011 roku docenił go magazyn Machina umieszczając go na drugim miejscu swojego rankingu najlepszych, polskich raperów. Jest również znany ze współpracy z szanowanymi wykonawcami z branży. Nagrywał utwory z: O. S.T. R, Slums Attack, Michałem Urbaniakiem, Frankiem Kimono i Marysią Starostą.

Z ostatnią z wymienionych stworzył również utwór, który stał się przebojem, uważanym za jeden z lepszych i mocniejszych kawałków 2012 roku, promującym płytę Czysta Brudna Prawda. Kiedy tworzył Sokół W sercu tekst był równie ważnym elementem, jak sfera muzyczna – ciekawa i rozbudowana. Rok później kawałek doczekał się oprawy wizualnej – intrygującej, w duchu undergroundowym. Jej stworzeniem zajmował się PH7 – niemiecki producent, a reżyserię powierzono Wal&Gura, wspieranemu przez Stvoora i Kamila Szczepańskiego.

Całość przeszła do historii i choć od premiery utworu minęło już sześć lat, utwór nie starzeje się – nadal jest popularny i chętnie słuchany.