Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 28, 2018 in Imprezy i rozrywka |

Dawid Podsiadło elektryczny tekst. Elektryzująca wizytówka festiwalu Męskie Granie

Dawid Podsiadło elektryczny tekst. Elektryzująca wizytówka festiwalu Męskie Granie

Co się może wydarzyć, gdy w jednym miejscu zgromadzi się świetnych muzyków takich, jak: Andrzej Smolik, Olaf Deriglasoff, Piotr Emade Waglewski, Dawid Podsiadło, Katarzyna Nosowska i Brodka? Z tej mieszanki może wyjść tylko przebój, który od razu wkradnie się w łaski publiczności.

Dawid Podsiadło elektryczny tekst

Tak właśnie stało się w 2014 roku, kiedy muzycy wspólnie skomponowali piosenkę Elektryczny, która szturmem wdarła się na listy przebojów, zajmując na niektórych z nich pierwsze miejsca (Lista Przebojów Radiowej Trójki, Lista Przebojów Radia Merkury, Uwuemka, Mniej Więcej Lista Radia Zachód).

Utwór powstał jako singiel promujący trasę “Męskie Granie 2014”. Projekt od samych początków zakładał łączenie wydawnictw muzycznych z serią koncertów, granych w całym kraju.

Trzeba przyznać, że wydarzenia z tego cyklu wpisały się już na stałe do corocznego kalendarza imprez. A Polskie gwiazdy przyciągają coraz większe tłumy widzów, którzy aktywnie uczestniczą w koncertach. Kiedy śpiewa Dawid Podsiadło Elektryczny tekst znają wszyscy i tłum wykonuje utwór razem z nim. Podobnie jest zresztą z kolejnymi promocyjnymi singlami. Na następne Męskie Granie przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Kto wie, może znów wypromuje równie rozpoznawalny przebój?