Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 30, 2019 in Imprezy i rozrywka |

Sposoby na udaną domówkę

Sposoby na udaną domówkę

Wiele osób na pewno chciałoby się bawić, lecz kluby są pozamykane przez obecną pandemię koronawirusa, jednak zawsze można zrobić domówkę, impreza w domu to też fajny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi wieczorem, jednak co zrobić by taka impreza była udana?

Dziś dowiedziecie się o o tym jak zrobić fajną domówkę.

Zacznijmy od kroku pierwszego czyli Czyste i wywietrzone mieszkanie na pewno o wiele lepiej spędzimy czas, gdy mieszkanie będzie czyste i dobrze przewietrzone, można dodać jakieś zapachy przyjemne (nie w dużych ilościach)
To z pewnością poprawi nastrój i nasze poczucie na takiej domówce. Gdy mieszkanie będzie czyste, pachnące i wywietrzone należy przygotować coś do jedzenia dla gości/znajomych i tutaj jest wiele opcji, przykładowo krążki cebulowe, naleśniki, ciasteczka, paluszki, chipsy – pomysłów jest wiele pomysły na przekąski to powinny być proste przepisy, smaczne oraz szybkie w przygotowaniu. Jeśli chodzi o picie – CocaCola, soki, alkohol.
Gdy już o to zadbamy należy zrobić tak aby goście się nie nudzili i tu najlepiej sprawdzą się Ciekawe gry planszowe oraz gry typu prawda/wyzwanie Taką grą może być także “gra w butelkę” gry na telefon takie jak prawda/wyzwanie, lub gry planszowe jak “monopoly” itp. Są to ciekawe rozwiązania na to aby nikt się nie nudził.

W przerwie między grami fajnie też jest potańczyć albo pośpiewać więc tu świetnie sprawdzą się piosenki stare klasyki oraz najnowsze hity warto przed imprezą wybrać fajną muzykę i przejrzeć playlisty na “Spotify” Lub kartę Youtube co jest w muzyce na czasie.
Gdy to spełnimy nasza impreza będzie prawie idealna, lecz trzeba to jakoś wspominać i tu też fajnym pomysłem będzie zdjęcia i filmiki w ten sposób na długo zapamiętamy naszą domówkę