Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 16, 2017 in Imprezy i rozrywka |

Organizacja wesela marzeń

Organizacja wesela marzeń

Organizacja wesela marzeń
Każda panna młoda marzy o weselu jak z bajki, które spełni wszystkie jej oczekiwania o których myślała przez lata. Udane wesele to komfort dla pary młodej, a także gości dla których w szczególności ta impreza jest dedykowana. Niestety często nadmiar obowiązków związanych z organizacją wesela w połączeniu z codziennym życiem, przytłacza młodą parę odbierając całą przyjemność i radość związaną z nadchodzącym weselem.
Aby uniknąć stresujących sytuacji i móc cieszyć się z ciągłych postępów w przygotowywaniu wesela, warto skorzystać z usług konsultanta weselnego.

Kim jest konsultant weselny?

To organizator i koordynator wesel, osoba która zawodowo i w sposób profesjonalny zajmuje się organizacją wesel. Konsultant weselny w trakcie wesela dyskretnie czuwa nad jego przebiegiem i wcześniej przygotowanym scenariuszem. Konsultanci to specjaliści w swojej dziedzinie. Wyręczają parę młodą między innymi w negocjowaniu korzystnych cen i najlepszym serwisie związanych z dostawcami usług ślubnych, takimi jak firmy cateringowe, kamerzyści, firmy zajmujące się wynajmowaniem i wystrojem sali weselnych.

Z pomocy konsultanta ślubnego i weselnego warto skorzystać w przypadkach gdy para młoda jest zabiegana, zapracowana, a także gdy para młoda mieszka za granicą i do kraju przyjeżdża zaledwie kilka dni przed zaplanowaną datą ślubu.