Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 10, 2019 in Imprezy i rozrywka |

Przejażdżka luksusowym autem – prezent zero waste

Przejażdżka luksusowym autem – prezent zero waste

Kupno satysfakcjonującego prezentu bliskiej osobie, nie jest prostą sprawą. Trudno jest trafić w gust, zaskoczyć kogoś  i przyniesie faktyczną radość.

Perfumy

Perfumy, to częsty prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednak decydując się na taki rodzaj prezentu powinieneś znać upodobania danej osoby. Każdy lubi inną nutę zapachowa lub ma już ulubione perfumy stosowane od lat. Jeśli nie znasz upodobań obdarowywanej osoby, kupno perfum może być ryzykowne.

Odzież

Odzież nierzadko ląduje pod choinką. Kolejna para skarpet na pewno się przyda, ale czy przyniesie radość? Nie koniecznie. Kolejna koszula czy krawat, będzie dobrym prezentem dla mężczyzny, który na codzień ubiera się elegancko. Na pewno nie dla kogoś kto nosi je tylko od święta. W takim wypadku kolejny element garderoby skończy na dnie szafy, a po czasie straci modny fason lub będzie za mały.

Narzędzia

Większość mężczyzn lubi majsterkowanie. Poza tym, skrzynka z narzędziami przydaje się w każdym domu. Jest czym przekręcić śrubkę, wbić gwoździa czy dokonać innych drobnych napraw. Jednak w praktyce wygląda to tak, że jeśli ktoś faktycznie potrzebował narzędzi, na pewno już je dawno kupić. Pewnie z prezentu ucieszył  się będzie jedynie młody mężczyzna zaczynający życie “na swoim”.

Przejażdżka szybkim samochodem

Nie znam mężczyzny posiadającego prawo jazdy, którego nie interesował by się motoryzacją. A już szczególnie nie znam faceta, który odmówiłyby możliwości prowadzenia najnowszego modelu BMW, Mercedesa, Ferrari czy Subaru. Dlatego idealnym prezentem będzie karta podarunkowa na przejażdżkę samochodem. Nie musisz wybierać prezentu. Obdarowany sam wybierze samochód oraz trasę. Flota firm oferującej tego rodzaju usługi jest szeroka. Do dyspozycji są ekskluzywne limuzyny oraz szybkie auta sportowe. Twoją rolą będzie tylko wybór kwoty karty podarunkowej. Taka jazda zapewni na pewno wiele ciekawych doznań i wspomnień. W prosty sposób możesz spełnić kogoś życiowe marzenie. Ofiarować prezent na który nie znalazłby czasu lub funduszów.

Wybierając prezent zadbaj o to, aby sprawił on faktyczną radość i nie trafił na dno szafy czy do kosza. Zaskocz obdarowaną osobę i spełnij marzenia.