Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 29, 2020 in Imprezy i rozrywka |

Multi Multi – zasady, wygrane i najczęściej losowane liczby

Multi Multi – zasady, wygrane i najczęściej losowane liczby

Gry liczbowe Totalizatora Sportowego, potocznie zwanego Lotto to dla wielu pewna część życia. Choćby kilka razy w miesiącu puszczony kupon, czy sprawdzenie jakie są ostatnie wyniki. Tak do naszego życia wkroczyło Lotto i Multi Multi.
Multi Multi jest przy tym tą mniej znaną grą, od Lotto, ale nie mniej opłacalną

Zasady

Aby rozpocząć walkę o nawet 250 000 000 złoty musisz skreślić kupon za 2,50.
Sam wybierasz ile liczb skreślasz od jednej do dziesięciu. W grze losuje się dwadzieścia numerków z puli osiemdziesięciu. Im więcej liczb wytypujesz tym większa będzie twoja wygrana, zwłaszcza, że od razu przy ilości skreślanych numerków wybierać powiększenie stawki o którą grasz.

Kiedy zaczynają się wygrane?

Tak naprawdę, jeśli dobrze wytypuje się ilość numerków i wielkość stawki, a na dodatek zagrasz z Plusem, możesz wygrać już przy jednym trafieniu. Oczywiście, nie będzie to główna wygrana, ale na pewno zwróci Ci się kupon i zostanie na kolejny. Dokładną tabelę jak wyglądają nagrody w zależności od skreślonych numerków, stawki i tego, czy grasz z Plusem, czy nie możesz znaleźć na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego.

Co to ten Plus?

Plusem określa się liczbę, która jako ostatnia została wylosowana, podczas losowania. Jeśli wśród skreślonych przez ciebie numerów znajdzie się plus wtedy wygrywasz więcej pieniędzy. Proste prawda?

Najczęściej losowane liczby Multi Multi

Jak mówi zasada prawdopodobieństwa każda z 80 liczb w losowaniu Multi Multi ma taką samą szansę na to, by wypaść.
Jak mówi zasada życia – czasami jedne liczby wypadają po prostu częściej od innych. Dzięki statystyce możemy nawet konkretnie wskazać które. Od czerwca 2009 roku najczęściej, bo aż 2111 razy (26% pojawień się w losowaniach) ma liczba 68. Podobnie pojawiało się 48, 20, 13, 31, 52, 60, 74, 35, 67 i 53 ( wszystkie miały powyżej 2000 występów w losowaniach, na ponad 8100) . W zaokrągleniu wszystkie pojawiły się w 26% losowań, jakie do tej pory się odbyło.