Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 8, 2019 in Imprezy i rozrywka |

Dylematy panny młodej

Dylematy panny młodej

Każda panna młoda chciałabym, aby jej wesele było pozbawione mankamentów. Niezależnie czy zdecydowała się na tradycyjną biesiadę, czy kameralne przyjęcie oczekuje perfekcji i profesjonalizmu. W głowie przyszłej mężatki kłębi się wiele pytań: „Przyjęcie w lokalu czy w plenerze?”„ Zespół weselny Gdańsk czy nadmorski DJ?” „Suknia w odcieniach bieli czy może ecru?” Będąc w centrum uwagi trudno uniknąć oceniających spojrzeń i komentarzy. Spokój wewnętrzny może zapewnić kunsztowny plan przygotowań i dokładna analiza dostępnych ślubnych propozycji.

Suknia ślubna

Aby wybrać idealną suknię ślubną warto przymierzyć wszystkie dostępne na rynku kroje. Model księżniczki, syrenki czy boho zupełnie inaczej prezentuje się na sklepowym manekinie niż na przyszłej pannie młodej. Do wybory poza wymienionymi wariantami jest krój tzw. litera A, empire oraz suknie asymetryczne. Warto pomyśleć o własnym komforcie i wybrać suknię umożliwiającą taniec i niekrępującą ruchów.

Gusta muzyczne

Poza oceną estetyczną sukni ślubnej przyszłe mężatki borykają się z presją o oprawę muzyczną wesela. Niezadowolenie gości może pozbawić dzień zaślubin uroku, a pannę młodą radości z celebrowania nowego etapu w życiu. Wybierając zespół weselny , trzeba zaufać profesjonalistom, muzykom z doświadczeniem scenicznym i charyzmą. Ukojenie przededniu uroczystości przyniesie kieliszek prosecco z przyjaciółmi i relaksacyjna muzyka. Dzień ślubu to czas dzielenia się własnym szczęściem z zaproszonymi gośćmi, a nie stresujących dylematów.