Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 11, 2018 in Imprezy i rozrywka |

Muzyczne święto w Warszawie – targi branżowe

Muzyczne święto w Warszawie – targi branżowe

Pragniesz poznać rynek muzyczny od wnętrza? Zobaczyć jak funkcjonuje branża, poznać ludzi zajmujących się produkcją oraz tworzeniem muzyki? Idealnym miejscem do tego są Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24. To odbywające się raz do roku w Warszawie najprawdziwsze święto całej branży muzycznej.

Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24.

Wydarzenie daje szansę na wzięcie udziału w licznych koncertach na żywo, porozmawianie z artystami, poznanie producentów oraz poszerzenie wiedzy i horyzontów podczas paneli tematycznych oraz kuluarowych dyskusji.

Podczas tegorocznego festiwalu, w drugi weekend listopada, oprócz wielu muzycznych atrakcji (koncertów, spotkań autorskich), specjalnym punktem programu były obchody 100. rocznicy założenia ZAIKS, do którego członków honorowych zaliczają się między innymi: Jean-Michel Jarre, Jan A. P. Kaczmarek, Jerzy Maksymiuk czy Jan Kanty Pawluśkiewicz. Stowarzyszenie od pierwszej edycji jest partnerem tych europejskich targów muzycznych.

Wydarzenie ma na celu przyciągnąć nie tylko ekspertów i środowisko branżowe. To przede wszystkim event dla miłośników kultury, we wszelkich jej odsłonach i wariantach. Daje szansę na posłuchanie dobrej muzyki, nawiązanie nowych znajomości czy wzbogacenie własnej płytoteki.