Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 13, 2018 in Z innej beczki |

Renomowana szkoła średnia

Renomowana szkoła średnia

Czy jesteś gotowy do dalszej drogi? Niejedna osoba zapewne będzie się nas pytać, co dalej? Gdzie wybieramy się na studia, jaką przyszłość planujemy? Czy już wiesz gdzie się udasz?

Egzamin maturalny

Za Tobą zapewne udany egzamin dojrzałości. Matematyka, język polski, fizyka, chemia, angielski, niemiecki a może francuski i wiele innych przedmiotów. Dopracowany każdy szczegół, wiele nieprzespanych nocy, dni spędzonych na nauce, a wszystko to dlatego, by uzyskać jak najwięcej punktów, by dało to nam możliwość edukacji na najlepszej uczelni.

Medycyna, prawo, filozofia, a może któraś filologia. Nie jesteś humanistą, czasem warto zwrócić się w kierunku politechniki. Tam zapewne wiele osób odnajdzie dla siebie miejsce w budownictwie, informatyce, inżynierii środowiska, mechatronice, automatyce i robotyce a może górnictwie i geodezji. Możliwości jest bardzo wiele, często nawet sobie nie zdajemy sprawy, co możemy wybrać, gdzie się udać.

I Ty też możesz studiować w Warszawie

Obawiasz się, że będąc z małej miejscowości nie masz szans? A może nie uczęszczasz do renomowanej szkoły średniej. Nieważne czy to liceum Poznań czy też Kraków. Ważne, że chcesz zdobyć wiedzę, że chcesz się uczyć, a nawet w maleńkiej miejscowości masz szansę na zdanie matury najlepiej w całej Polsce. Ważne, by podjąć wyzwanie i zdobyć odpowiednią wiedzę.

Przekonasz się sam, gdy odbierzesz wynik egzaminu, a renomowana uczelnia stanie przed Tobą otworem, a może nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tam, gdzie sobie tylko wymarzymy.

 

Liceum Adept